OK
Opinie
Na rynku jest wiele łóżek masujących nawet nie wiedziałem że może być łóżko które masuje całe ciało firmy często oferują łóżka które mają wiele dodatków ale absolutnie nie dają takiego efektu masażu i poprawy zdrowia jak łóżko Jade 2016 które ma dodatkowo obciążniki na nogi i uda które dociskają nogi i ciało tak aby kręgosłup mógł być odpowiednio wymasowany jak i pozostałą część ciała polecam wszystkim
tydzień temu Janusz
Nabyłem matę Turmalinową koszt takiej maty w placówkach znanych w Polsce gdzie są wykonywane zabiegi to koszt 4500 złotych w sklepie internetowym zapłaciłem 2190 złotych myślałem że to niemożliwe co więcej gwarancja na produkt jest 5-letnia w placówkach 2-letnia. W placówkach tłumaczono nam że w sklepach internetowych jest towar nie oryginalny podrobiony. To jest nieprawdą gwarancja i jakość produktu mnie przekonała a różnica wynika z chęci zarobku. Polecam wszystkim ten sklep
tydzień temu Bolek
Kupiłam oczyszczanie stóp clionic ion jestem zadowolona gdyż nie przepłaciłam taki sam jak z pokazu kompletnie niczym się nie różni poza ceną że jest w sklepie internetowym 3-krotnie tańszy a wysyłka była nieodpłatnie polecam wszystkim Małgorzata 4.Kupiłam w tym sklepie materac Ametystowy wspaniała skuteczna terapia podczerwienią jonami ujemnymi i mineralizacją koszt takiego materaca to ponad 6000 złotych. Produkt naprawdę bardzo skuteczny. Zastanawiałam się nad zakupem starszego typu materaca sanotherm meditherm ale rzeczywiście o wiele większy zakres temperatury dzięki czemu jest szybsze działanie przeciwbólowe wspaniałe błogie ciepełko można zasnąć trzy terapie a nie jedna solidniejsze wykonanie 5 letnia gwarancja ale najważniejsze pełen profesjonalizm osoby doradzającej co do działania produktów na organizm polecam wszystkim ten sklep
2 tyg. temu Dorota
Wspaniały materac ametystowy lawendowy sen polecam każdemu kto ma problem z bezsennością sztuczna melatonina mi nie pomagała 2 lata przyjmowałam a dzięki nocnym zabiegom i krotszym dodatkowo w ciagu dnia zasypiam spokojnie i mniej choruje dziękuje za fachowe doradzenie
3 tyg. temu Zofia
Nakolannik fotonowy rzeczywiście na początku nic specjalnego ale po 15 zabiegach poprawiła się ruchliwość stawu w kolanie i przestało bolec polecam każdemu na stawy wspaniała rzecz
3 tyg. temu Bogdan
Polecam każdemu ten sklep internetowy gdyż mało co nie dałabym się wkręcić na pokazie na zakup produktu do oczyszczania stop który uważam jest super ale nie za 5000 złotych lecz za 1590 złotych polecam Małgosia
miesiąc temu Ela

ŁÓŻKO MASUJĄCE NEFRYTOWE HYBRYDA- Najlepsze ŁÓŻKO MASUJĄCE 2018 roku (przenośne składane 218 cm długości)

 

     
     
     
     
     
     
     
     
  NAJLEPSZE ULTRANOWOCZESNE PRZENOŚNE ŁÓŻKO MASUJĄCE HYBRYDA 2018r   
     
     
  

Profesjonalne unikatowe niepowtarzalne przenośne Łóżko masujące HYBRYDA
6090 ZŁ  - 8 rolek jadeitowych  (Masuja Całe Plecy Uda ,Pośladki ,Barki ,Kark ,Szyja)

W trosce o zadowolenie naszych klientów wprowadziliśmy oceny produktów

w trzech kategoriach w skali od 1 do 10

 

             JAKOŚĆ MASAŻU                           JAKOŚĆ PRODUKTU                     AWARYJNOŚĆ PRODUKTU

 

  

 

 

 

 

 

 

Dodatkowo umieściliśmy znaczki które informują o dostępnych funkcjach produktu rodzajach masaży elementów z czego się składają jak i czy oprócz warunków domowych nadają się do gabinetów SPA odnowy biologicznych bądź innych placówek

 

 

Produkt ten posiada nefryty

 

 

 

 

Idealne do Gabinetów

 

Przenośne lekkie składane proste a zarazem profesjonalne łóżko do masażu z konstrukcją zgodną z ergonomią łuku S i kształtu kręgosłupa człowieka.

 

Łóżko masujące jest najlepszym produktem dla milionów rodzin które prowadzą zdrowy styl życia.

 

Produkt 2018 roku

Bardzo duży obszar masowanego ciała

masaż zgodny z ergonomią łuku S dopasowujący się do budowy kręgosłupa  w zestawie dodatkowo obciążniki na uda i nogi

oraz masażer dla zmęczonych oczu z muzykoterapią nigdzie nie znajdziesz takiego modelu

Jakość masażu 10/10 pełne rozciągnięcie kręgosłupa

prostota i praktyczność stawiają ten model na 1 miejscu wśród łóżek masujących

MASAZERY DO LYDEK

 link do masażera oczu BREO kliknij poniżej

http://www.medicovers.com.pl/produkt,153,154,2206,masazer-oczu-i-skroni-isee360.html

 

Po przekroczeniu odległości od pasa do głowy rolki spowolnią się automatycznie tak aby całe ciało zostało odpowiednio rozciągnięte, mięśnie zostały rozluźnione ,ból stawów kości i mięsni został złagodzony a zmęczenie usunięte. Rolki  nefrytowe wewnętrzne służą do pogłębienia efektu masażu dzięki funkcji thermal czyli podgrzewania ciała do wyższych temperatur.

 

CECHY I FUNKCJE

 

1.Masaż całego ciała

za pomocą znajdujących się wewnątrz rolek Jade jak i ultranowoczesnych dobrze rozciągających kręgosłup walców gumowych tak zwanych interwałów. Specjalna konstrukcja zgodna  z ergonomią łuku S i kształtu kręgosłupa człowieka. Unikalne funkcje cieplne rozgrzanych rolek wspomagają krążenie krwi i metabolizm przyczyniając się do poprawy zdrowia przez dłuższy czas.

 

2.Relaks szyi i barku

Pełny relaks szyi ramion i barków zwłaszcza jeśli mięśnie są sztywne lub jeśli czujesz się zmęczony.

Głęboki nacisk palcem w górę na ramieniu jak i w dół do połowy kręgosłupa sprawia iż pozbywamy się tych objawów.

 

3.Relaks talia i pas

rewelacyjny relaks w pasie dzięki miękkim delikatnym tarciom tak jakby masowały nas delikatne ręce masażysty rozlużnia napięte mięśnie powoli przy czym ruch rolek w górę i w dół sprawia iż rozciągamy mięśnie w okolicach całego kręgosłupa bioder i pasa.

Dzięki funkcji akupresury od góry do dołu jesteśmy w krótkim czasie wyeliminować napięcie mięśni jak i pozbyć się bólów.

 

4.Masaż dolnej części ciała

– skupia się na dolnej części ciała i talii zapewniając głębokie doznania masażu w okolicach łydek, ud, bioder, pośladków.

 

5.Programy Automatyczny i Manualny

 

a)Program Automatyczny-czas masażu można ustawić dowolnie dodając co 5 minut czas .Całkowity czas masażu opiewa na 30 minut.

 

b)Program Manualny – manualna funkcja sterowania (tryb ręczny) .Zaprojektowany jest tak aby można było korzystać z form całego masażu ciała jak i wyodrębnionych określonych poszczególnych grup mięśniowych. Tryb ten zapewnia masaż na konkretnych punktach:  masaż całego ciała,

masaż poszczególnych części ciała takie jak szyja , talia ,nogi jak i nakierowywanie rolek masujących jak i interwałów na określone punkty które życzymy sobie masować dzięki czemu funkcja ta daje możliwości kilku użytkownikom komfortowego doświadczenia masażu.

 

6.Zdejmowany materac

(można usunąć do łatwego czyszczenia i przechowywania) zajmuje mniej miejsca niż jakiekolwiek inne łóżko masujące i jest łatwy do przenoszenia w przeciwieństwie do łóżek.

Dzięki specjalnej konstrukcji zgodnej  z ergonomią łuku S i kształtu kręgosłupa możemy zrównoważyć masaż całego ciała na poszczególnych partiach mięśni jak i spowodować większy wpływ oddziaływania formy akupresury i masażu na nasz organizm czego absolutnie nie da żadne inne łóżko masujące.

 

 

DLACZEGO NEFRYT ?

Kamień nefrytu, choć znany jest głównie jako kamień ozdobny, ma nieocenione właściwości zdrowotne, dzięki czemu zyskał nawet przydomek – kamień życia. Jego nazwa pochodzi z greki, a oznacza... nerkę. 

 

Nefryt- minerał ten zawiera wiele naturalnych mikroelementów przyswajalnych przez organizm takich jak krzemiany wapnia, magnezu i żelaza, wraz z malutkimi włókienkami amfibolu. Jego wytrzymałość jest większa od stali i jest odporny na ścieranie. Ma tę zaletę że utrzymuje ciepło dłużej niż inne kamienie. Nefryt jest kamieniem półszlachetnym będącym naturalnym przewodnikiem długich promieni podczerwonych o tej samej fali co ludzkie ciało 7-14 mikronów. W wielu wydaniach medycyny wschodniej nefryt opisany jest jako kamień leczniczy, sprzyjający wydalaniu złogów z organizmu oraz mający pozytywny wpływ na tkanki. Kamień ten może także z powodzeniem zastępować cieplne i rozgrzewające kompresy. Nefryt sprzyja również wzmocnieniu i regeneracji - odmładza organizm, przez co wydłuża życie. Średniowieczni lekarze twierdzili, ze cierpiący na schorzenia nerek, migreny i zaburzenia wzroku powinni nosić paciorki z nefrytu.  

 

"Złoto jest cenne a nefryt - bezcenny"  głosi chińskie przysłowie.

 

Ten przepiękny kamień uważany był dawniej za amulet wspomagający siły życiowe i chroniący przed wszelkimi chorobami. Jeden z cesarzy chińskich spał w łożu wyrzeźbionym z nefrytu. 

 

Średniowieczni lekarze uważali, że osoby cierpiące na migrenę, schorzenia nerek i zaburzenia wzroku, powinny zaopatrzyć się w nefrytowe paciorki. Zbawienne dla zdrowia działanie tego kamienia wykorzystywane jest również współcześnie. 

 

nefryt

 

DLACZEGO JONY UJEMNE?

Rozgrzane kamienie nefrytu wpływają na powstawanie jonów ujemnych w powietrzu. Odpoczywając nad morzem, w lesie lub w górach odczuwamy jak nasz organizm dotlenia się dzięki temu, że jony ujemne mają możliwość szybkiego przenikania do organizmu. Ujemna jonizacja powietrza w urządzeniach zapewnia nam "efekt górskiego powietrza" praktycznie bez wychodzenia z domu. Jony ujemne działają dobroczynnie usuwając zmęczenie, usprawniając drogi oddechowe, zwiększając odporność organizmu, oczyszczając krew i regenerując komórki. Są szczególnie potrzebne dla osób żyjących w zadymionym środowisku miejskim, pracujących przy komputerze lub spędzających czas przy telewizorze. Minerał ten ma korzystny wpływ na zdrowie skóry, pochłania szkodliwe substancje i pierwiastki ciężkie, oczyszcza wodę, zawiera wiele mikroelementów i jest przewodnikiem promieni podczerwonych.

 

 

Na profesjonalnym łóżku masującym poddajemy się termicznej terapii podczerwienią. Podczerwień emitowana jest przez rozgrzane kamienie nefrytu. Terapia przy pomocy gorących kamieni. Jest to metoda oddziaływania na organizm człowieka za pomocą minerałów (kamieni). W wyposażeniu wykorzystuje się kamień półszlachetny - Nefryt. Nefryt podczas nagrzewania wytwarza promienie długie podczerwone IR mające korzystny wpływ na organizm ludzki.

 

 

DLACZEGO FALE PODCZERWONE? 

Długie fale podczerwone są tak ważne dla człowieka że nazywa się je  «falami życia».

Promienie podczerwone - fale elektromagnetyczne wytwarzane przez gorące przedmioty, a spektrum tych fal składa się z promieni widzialnych i niewidzialnych. Człowiek nie widzi promieni podczerwonych ale czuje ich ciepło. Wielu ludzi myśli że długie fale podczerwone są niebezpieczne dla zdrowia. Długie fale podczerwone są bezpieczne i znajdują się na przeciwległym  końcu od fal dla nas szkodliwych takich jak rentgen, ultrafiolet, fale gamma.  Współczesne badania naukowe wykazały, że ciepło podczerwone jest niezbędna dla wszystkich form życia na Ziemi.

Ludzkie ciało emituje podczerwień o długość fali  do 12 mikronów, w takim cieple rozwija się dziecko w łonie matki. W Stanach Zjednoczonych od 1981 podczerwień  wykorzystana jest  do ogrzania noworodków i wcześniaków.

Nefryt szybko się nagrzewa i powoli oddaje swoje ciepło. Nefryt emituje ciepło o długości fali 10 mikronów, która współgra z ciepłem ludzkiego ciała. Ciepło innych przedmiotów typu grzałka czy żelasko może poważnie poparzyć skórę ponieważ długość fali tego ciepła jest krótsza i niezgodna z naszym ciepłem.

Długie fale podczerwone ceramiki turmalinowej wnikają w tkankę organizmu.  To ciepło jest przyjmowane przez organizm jak własne ponieważ odpowiada spektrum zdrowych komórek.

Długie fale podczerwone normalizują przemianę materii, złe reakcje zatrzymują się dobre wzmacniają.

Stanowią one główny procent promieniowania słonecznego. Uzupełniają braki ciepła słonecznego w zimowe dni. Stosowane w większości urządzeń do Masażu, przenikają w głąb ludzkiego ciała powodując regeneracje organizmu oraz uruchamiając w nim naturalne mechanizmy obronne. Podczerwień korzystnie działa tez na układ oddechowy, sercowo-naczyniowy, na gospodarkę wodno-elektrolitowa, prace nerek i wielu innych gruczołów, obniża napięcie mięsni. Zmniejsza także pobudliwość nerwowa, działa uspokajająco. Ponadto promieniowanie podczerwone oczyszcza skore i tkanki podskórne z toksyn, likwiduje cellulit i wspomaga odchudzanie.

 

DLACZEGO MASAŻ?

Regularny masaż zapewnia wiele korzyści m.in. wzmacnia mięśnie grzbietowe, optymalizuje krążenie, oraz usuwa istniejące blokady w naczyniach krwionośnych.
Masaż pomaga zmniejszyć zmęczenie i obrzęki.
Uwalnia napięcie mięśni i relaksując pomaga odpocząć organizmowi, dodaje witalności i energii.

Gorące kamienie masują kręgosłup od podstawy czaszki, az do kości ogonowej.Ciało użytkownika poddane jest masażowi poprzez ugniatanie, uciskanie i wałkowanie.

Dzięki masażowi oraz ciepłolecznictwu urządzenie skutecznie polepsza funkcjonowanie wszystkich układów w organizmie człowieka. Powoduje ustępowanie nadmiernego napięcia mięśniowego, wzmożenie krążenia krwi oraz wpływa pozytywnie na nasze narządy wewnętrzne, wspiera leczenie wielu schorzeń, skutecznie zwalcza ból, a także wzmaga krążenie krwi.

 

 

DLACZEGO ROZCIĄGANIE KRĘGOSŁUPA?

W medycynie wyróżnia się rozciąganie mokre i suche.

Metoda ta działa delikatnie i całkowicie bezpiecznie dla kręgosłupa. Wyciaganie na urządzeniu odbywa się z pomocą ciepła podczerwonego, wysokości na której znajduje się projektor i przesuwania rolek. Ciepło doskonale rozluźnia mięśnie; W miejscu zetknięcia rolek z plecami powstaje łuk, człowiek masą swego ciała naciska na rolki i kręgosłup rozciąga się.

Krok po kroku, dosłownie segmentuje, rozciąga tkanki kręgosłupa- jest to najbardziej bezpieczny wariant rozciągania. W wyniku tego zmniejsza się ciśnienie wewnątrz dysku międzykręgowego, następuje eliminacja blokady stawów międzykręgowych.

W dalszej kolejności następuje zwiększenie odległości międzykręgowych i między stawowych. Uwalniane są nerwy odchodzące od rdzenia kręgowego. Odnawia się komunikacja z centralnym systemem nerwowym.

Takie wyciąganie tworzy unikalne warunki do odbudowy dysków międzykręgowych oraz wszystkich struktur kręgosłupa. Umiarkowane dawkowanie rozciągania wyklucza jakiekolwiek uszkodzenia.

 

 

DLACZEGO MASAŻ PUNKTOWY?

Metoda uciskania palcem, albo masaż punktowy, przywraca ciału ruchomość, poprawia stan stawów, mięśni, działa uspokajająco na system nerwowy. Ta metoda nie tylko usuwa skurcze mięśni, ale także ich przyczynę, pozwalając głęboko wpływać na fizjologiczne i psychologiczne procesy w organizmie człowieka. Masaż punktowy może być stosowany przy wielu chorobach.


Specjaliści w przemyślany sposób naciskają kciukami rąk na mnóstwo punktów ciała z jednej strony albo symetrycznie. Mechanicznemu ciśnieniu podlegają nieduże obszary (2-10 mm) powierzchni skóry, nazywane biologicznie aktywnymi punktami. Ucisk przede wszystkim wykonywany jest w ten sposób, aby człowiek czuł coś pośredniego między „ boleśnie” a „przyjemnie”.

Wewnętrzny projektor urządzenia oddziałuje na wiele szeregów biologicznie aktywnych punktów wzdłuż kręgosłupa.

 

 

DLACZEGO PRZYPIEKANIE tzw moxiterapia ? 

Ciepło długich fal podczerwonych stymuluje biologicznie aktywne punkty wzdłuż kręgosłupa za pomocą przypiekania

Miejsce problematyczne podlega stałemu naciskowi i pod wpływem ciepła poprawia się w nim krążenie dzięki czemu zdrowieje.

Najlepszy efekt osiąga się korzystając z temp. 60-70oC. Podczas przystanku projektora wewnętrznego wygrzewane są biologicznie aktywne punkty. Ciepło długich fal podczerwonych wnika głęboko do tkanek dzięki czemu likwidowany jest ból i stan zapalny.


Dzięki przypiekaniu i ruchowi projektora wewnętrznego w górę likwidowane jest napięcie w mięśniach i zwiększa się  efektywność leczenia. Na Wschodzie, przypiekanie i masaż punktowy są wykorzystywane już od starożytności do leczenia wielu chorób. Współczesne badania wykazały, że ta metoda zwiększa ilość czerwonych i białych krwinek, poprawia krążenie.  Światowa Organizacja Zdrowia potwierdziła skuteczność tej metody.

 

DLACZEGO MIOSTYMULACJA? 

Pas do stymulacji mięśni prądami o niskiej częstotliwości. Miostymulacja to stymulacja mięśni. Wywołuje podobny skurcz mięśni jak przy wysiłku fizycznym. Podczas takiej stymulacji osłabione i zwiotczałe mięśnie pobudzane są do pracy co za tym idzie, szybko wracają do sprawności. 

Podstawą pracy miostymulatora są impulsy o niskiej częstotliwości. Dzięki takiemu działaniu skurcze mięśni są intensywne co sprzyja spalaniu tkanki tłuszczowej. Jest to prosta metoda na płaski brzuch i piękne uda.

Miostymulacja ma efekt antycellulitowy, redukuje podskórna warstwę tkanki tłuszczowej, pomaga również oczyścić jelita ze złogów oraz stymuluje jego pracę.

Miostymulacja  znacznie podnosi dotlenienie tkanek nawet 3-5-cio krotnie oraz poprawia krążenie, łagodzi ból, likwiduje objawy porażenia nerwów obwodowych, łagodzi zmęczenie, "trenuje" strukturę skóry, przywraca elastyczność skóry Pas do stymulacji  może być stosowany  na różnych obszarach ciała: ramiona, plecy, dolna część brzucha, pośladki, uda, nogi, łydki.

 

DLACZEGO MAGNETOTERAPIA?

Metodę fizjoterapii wysokim i nikim, zmiennym albo stałym polem magnetycznym, nazywa się magnetoterapią .

Chroniczne zmęczenie, nerwowość, bezsenność, szybkie męczenie się, zły apetyt, choroby ścięgien i stawów są wynikiem jego braku. Do normalnego funkcjonowania  organizmowi potrzebne jest delikatne pole magnetyczne Ziemi; nietkniętych rezerwatów i parków narodowych.

W warunkach miejskich braki pola magnetycznego uzupełnić pozna przy pomocy ceramiki turmalinowej.

 

 

Przy nagrzewaniu, turmalin produkuje delikatne, stałe, równomierne pole magnetyczne naturalnego (ziemskiego) pochodzenia. Źródło pola magnetycznego w ceramicznym stopie turmalinu i germanu „prostuje” pole, poprawiając jego jakość.

Każda komórka organizmu człowieka posiada własne pole magnetyczne i jeśli jest go niewystarczająco, nie może pracować. Pole magnetyczne i jonizacja poprawiają przepuszczalność błon komórkowych. Elektryczność i pole magnetyczne jest niezbędne komórce do przemiany materii. Jest to szczególnie ważne, biorąc pod uwagę fakt, że absolutnie wszystkie choroby są związane z zaburzeniem metabolizmu.

 

Pulsujące i wędrujące pole magnetyczne jako istotny składnik całego urządzenia jest naturalną metodą biofizyczną, polegającą na oddziaływaniu za pomocą słabych sygnałów elektromagnetycznych na każdą komórkę naszego ciała.

 

Ten dynamiczny, aktywny wpływ pola magnetycznego poprawia dopływ tlenu i energetyczną przemianę materii. Bezpośrednim tego skutkiem jest poprawa ukrwienia tkanki organicznej, dotlenienia i odżywienia komórek, regeneracja tkanek i narządów. 

 

DLACZEGO JONIZACJA?

Proces powstania ładunku na molekule nazywa się jonizacją, a naładowana molekuła – jonem lekkim lub aerojonem.

Ładunek cząsteczek powietrza jest dużo ważniejszy niż jego skład. Deficyt jonizacji prowadzi do słabego dotlenienia, złego samopoczucia, obniżenia wydajności pracy, obniżenia koncentracji, zwiększonego zmęczenia, osłabienia odporności oraz prowokuje rozwój różnych chorób.

Problem deficytu aerojonów pomaga rozwiązać Ceramika Turmalinowa. Efekt jonizacji jest dzięki Turmalinowi wchodzącemu w skład Ceramiki Turmalinowej. Tlen przez pęcherzyki płucne człowieka dostaje się do krwi, jego ujemny ładunek odnawia rzęski nabłonków i oskrzeli, pomaga rozpuścić  skrzepy krwi i obniża poziom cukru we krwi.

Jonizacja pomaga uprzedzić choroby systemu sercowo-naczyniowego , poprawia przemianę materii a także mikrocyrkulację; poprawia reologię (płynność) krwi, limfy i płynu międzykomórkowego, redukuje stres.

 

 

 

FUNKCJE ŁÓŻKA

 

Powyżej zilustrowany jest główny projektor, co ważne napędzany paskiem zębatym, który nie uślizguje się. Ma to duży wpływ na płynność i dokładność poruszania się projektora. Przy zakupie łóżka masującego ważny jest nie tylko estetyczny wygląd ale także projektor z mechanizmem napędowym, który znajduje się wewnątrz materaca i to od tego zależy jakość wykonywanego masażu.

Masaż pleców: Łóżko masujące posiada 8 rolek nefrytowych masujacych z czego 4 rolki są specjalnie skonstruowane, aby masowały jak i rozciągały dokładnie mięśnie wzdłuż kręgosłupa od odcinka szyjnego po kość ogonową. (poniżej zdjęcie). Rolki są tak ustyułowane, aby masowały zarówno plecy jak i okolice barków i szyi.

 

W dolnej części łóżka usytuowane są 4 rolki nefrytowe, które znakomicie masują pośladki, łydki i stopy.

dzięki czemu otrzymujemy kompleksowy masaż całego ciała w przeciwieństwie do wielu innych łóżek masujących tylko okolice pleców gdyż nie posiadają częśto rolek masujących drugą część ciała.

 

W łóżku masującym nefrytowym wykorzystano 8 rolek masujących . Projektor wewnętrzny, delikatnie przemieszczając się wzdłuż kręgosłupa, zapewnia ciągły masaż, punktowy masaż odpowiadający masażowi uciskowemu,  nagrzewanie, delikatne rozciąganie i punktowe przyżeganie biologicznie aktywnych punktów.

 

Sześciociokulowy projektor zrobiony jest z nefrytu. Jest on wykorzystywany do głębokiego nagrzewania tkanek, poprawy krążenia krwi, zwiększenia mikrocyrkulacji i leczenia stawów. Podstawowa metoda jego wykorzystania – przykładanie w okolicy pojawiającego się bólu.

Rozgrzewajacy reczny masażer nefrytowy: 6 kulowy. Masażerem tym mozna rozgrzac dowolny obszar naszego ciała.

UWAGA

 

Z urzadzenia tego nie moga korzystać osoby:

- z wszczepionym rozrusznikiem serca i innymi urzadzeniami.
- kobiety w ciąży
- osoby z osteoporoza.

 

Terapeutyczne łóżko masującą do masażu polecamy:

do gabinetów terapeutycznych,

salonów odnowy,

gabinetów rehabilitacyjnych,

dla osób prywatnych.

 

Ogólne zalecenia:

Zaburzenia funkcji układu ruchowo-oporowego (osteochondroza, przepuklina, reumatoidalne zapalenie stawów, osteoartroza deformacyjna, artretyzm, urazy);
Choroby narządów oddechowych (przewlekłe zapalenie płuc, astma oskrzelowa, gruźlica, ostre i chroniczne zapalenie oskrzeli, zapalenie gardła i migdałków, przeziębienia);
Zaburzenia psychosomatyczne (nerwica naczyniowa, stany depresyjne i astenia, nerwice);
Choroby układu nerwowego (skutki urazów i zaburzenia krążenia krwi w mózgu i rdzeniu kręgowym, początkowe objawy niedokrwienia mózgu, epilepsja);
Choroby układu sercowo-naczyniowego (nadciśnienie tętnicze, miejscowe zaburzenia układu krążenia żylna choroba zakrzepowo zatorowa, przemieszczające się zakrzepy, hemoroidy);
Choroby narządów trawienia (różne rodzaje wrzodów żołądka i dwunastnicy, gastryt, zapalenie pęcherzyka żółciowego, zapalenie trzustki, i inne);
Choroby gruczołów wydzielania wewnętrznego (cukrzyca i jej powikłania, powiększenie tarczycy);
Choroby układu moczowego (kamica nerkowa, odmiedniczkowe zapalenie nerek, prostata, gruczolak stercza, ostre i chroniczne zapalenie przydatków, mięśniaki macicy, włókniak);
Ogólnoustrojowe choroby tkanki łącznej;
Choroby skóry (egzema, neurodermit, łuszczyca);
Niedobory odporności.

 

KOMPLET ZAWIERA

 

- Kompletne łóżko do masażu leczniczego.
- Dodatkowy termiczny ogrzewacz z 6 kulami nefrytowymi.
- Pilot LCD Instrukcje w jezyku polskim.

  • Pisemną gwarancję 24 m-cy 

DANE TECHNICZNE

Zasilanie 220 - 230V
- Pobór mocy 290W

Regulacja temperatury: 30~70°C
- Waga 45 kg

 

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU TOWARU DO 14 DNI ! NAJLEPSZA JAKOŚĆ ! 100% SATYSFAKCJI !!

 

 

Cena: 6090.00 zł
Strona główna | O nas | Regulamin | Polityka prywatnosci | Jak kupować | Płatności | Koszty wysyłki | Kontakt
Copyright © Medicovers
Projekt i wykonanie: www.control.net.pl