OK
Biżuteria Naszyjniki Maseczki Maty Turmalinowe Pasy Turmalinowe Kamizelki Turmalinowe Wałki Turmalinowe - poduszki Maty Nefrytowe Pasy Nefrytowe Wałki Nefrytowe - poduszki Kamizelki Nefrytowe ************************************* Maty 2 Kamieni - DO DOMU Maty 3 Kamieni - DO DOMU Maty 4 Kamieni - DO DOMU Maty 7 Kamieni - DO DOMU Maty 8 Kamieni - DO DOMU ************************************* Łóżka Masujące Masażery Stóp Głowy Oczu Karku Materace Masujące Maty Masujące Fotele Masujące OFERTA dla Firm ceny HURT*************************************Koc AlpakaKoc CamelKoc KaszmirKoc MerynosKołdra wełna Camel/KaszmirKołdra wełna Camel/MerynosKołdra z Satyną z BawełnąKołdra z wełny AlpakiKołdra z wełny CamelKołdra z wełny KaszmirKołdra z wełny MerynosMaterac z wełny AlpakiMaterac z wełny CamelMaterac z wełny KaszmirMaterac z wełny MerynosPodkład z wełny AlpakiPodkład z wełny CamelPodkład z wełny KaszmirPodkład z wełny MerynosPoduszki wełniane Pościel wełna Camel/KaszmirPościel wełna Camel/MerynosPościel z Satyną z BawełnąPościel z wełny AlpakiPościel z wełny CamelPościel z wełny KaszmirPościel z wełny MerynosPROMOCJE 10% RABATUPROMOCJE 15% RABATUPROMOCJE 8% RABATU
Opinie
Wspaniała mata turmalinowa 120x55cm bardzo duża lepsza niż w niejednej placówce jestem bardzo zadowolony z zakupu pomaga na stawy i kręgosłup polecam wszystkim
tydzień temu Roman
Najlepsze łóżko masujące na jakimkolwiek leżałem a odwiedziłem już wiele placówek i sklepów 218 cm duże rolki jedno korytko duża powierzchnia masowania znakomite rozciąganie pośladków i kręgosłupa polecam każdemu
tydzień temu Józek
Kupiłem łóżko Hybryda ze względu na moja wagę 130 kg i wzrost polecam każdemu masujemy się cala rodzina są efekty pracuje cicho ze można usnąć.polecam
tydzień temu Andrze
Kupiłem Mate Kompaktową 4D pomaga mi w schorzeniach kręgosłupa jestem bardzo zadowolona na pokazie ponad 8500 w sklepie 1950 polecam
tydzień temu Agnieszka
Kamizelka turmalinowa wspaniała terapia kupiłam gdyż miałam problem z barkiem i odcinkiem szyjnym kręgosłupa odczułam ulgę naprawdę działa przeciwbólowo dodatkowo można się na niej układać zastępuje również mała matę polecam każdemu
2 tyg temu Dorota
Kupiłam pas turmalinowy za jedyne 590 zł czemu pisze jedyne gdyż taki pas w innych placówkach wykonujących zabiegi to cena około 2600 zł dodatkowo posiada funkcje akupunktury niespotykaną w tych pasach gdyż tamte tylko grzały polecam
2 tyg temu Stefan

Masażer stóp Platforma wibracyjna

Masażer stóp Platforma wibracyjna

cena 890 złotych

 

 

Dodatkowo umieściliśmy znaczki które informują o dostępnych funkcjach produktu rodzajach masaży elementów z czego się składają jak i czy oprócz warunków domowych nadają się do gabinetów SPA odnowy biologicznych bądź innych placówek

 

Produkt nadaje się do gabinetów
 Na produkt 2 lata gwarancji 

masazer do lydek

Poszukujesz wszechstronnego, bogatego w różnorodne funkcje aparatu do masażu? Specjalnie z myślą o Twoich potrzebach został skonstruowany masażer stóp Shiatsu.
Aparat został zbudowany tak by pobudzać strefy refleksyjne Twoich stóp. Jego podkładka masująca została zaprojektowana z uwzględnieniem punktów – receptorów ludzkiej stopy, które są ściśle powiązane z układami i organami całego ciała.


DZIAŁANIE

W związku z tym, że na stopach istnieją receptory odpowiadające różnym organom i funkcjom ciała, należy się im szczególna uwaga i troska. Dbając o nie, możesz poprawić funkcjonowanie całego organizmu. Wystarczy, że umieścisz stopy na środku podkładki masującej aparatu i wybierzesz odpowiedni program.
 

Pamiętaj - stymulując określone punkty znajdujące się na spodzie stóp, wpływasz na poszczególne organy Twojego organizmu!

 

To nowoczesne urządzenie masujące umożliwi Ci korzystanie z funkcji: wibracji, terapii magnetycznej oraz z fal rozgrzewającej podczerwieni, która przenikając do głębiej położonych tkanek poprawi ukrwienie, metabolizm, zwiększy poczucie odprężenia i zrelaksowania. 
Mając do wyboru: 12 poziomów prędkości wibracji oraz 5 poziomów podczerwieni to Ty decydujesz o rodzaju i intensywności masażu. W zależności od indywidualnych wymagań możesz zwiększać lub zmniejszać jego siłę. Z funkcji wibracji i podczerwieni, w zależności od potrzeb, możesz korzystać oddzielnie lub jednocześnie. Natomiast dzięki specjalnemu wskaźnikowi masz możliwość liczenia spalonych podczas masażu kalorii. Wbudowany w urządzenie kalkulator pokazuje ich spalanie w skali od 1 do 99, w zależności od intensywności i czasu trwania masażu.

 

To idealna funkcja, która w czasie diety pomoże Ci śledzić ilość spalanych kalorii!

 

Dodatkowo aparat masujący został wyposażony w 3 automatyczne funkcje o różnej intensywności masowania odpowiadające chudnięciu, refleksologii oraz relaksacji. Programy te są oznaczone na panelu sterowania odpowiednimi kolorami świecącej się lampki:

 

- żółty kolor lampki odpowiada  programowi relaksacji,
- czerwony kolor lampki odpowiada  programowi refleksologii,
- zielony kolor lampki odpowiada programowi chudnięcia,

  

 

 

 Refleksologia stóp - co to jest?

Refleksologia stóp to leczniczy masaż przywracający prawdziwe zdrowie czyli stan równowagi fizycznej i emocjonalnej oraz duchowego spełnienia.
 
Jak z refleksologią odzyskać zdrowie?

 Masaż refleksologiczny stóp:

    * poprawia ogólne samopoczucie i funkcjonowanie organizmu;
    * usprawnia pracę serca i cyrkulację krwi;
    * przywraca równowagę niewydolnym, przepracowanym gruczołom;
    * pomaga wyrównać poziom hormonów;
    * łagodzi bóle menstruacyjne
    * pomaga w likwidowaniu problemów związanych z okresem menopauzy;
    * łagodzi bóle artretyczne i reumatyczne;
    * skutecznie pomaga przy bólach głowy, także migrenowych;
    * reguluje pracę układu trawiennego;
    * pomaga w leczeniu astmy i alergii;
    * oczyszcza z toksyn;
    * wzmacnia układ immunologiczny;
    * pomaga likwidować ból;
    * pobudza siły witalne organizmu;
    * przywraca i równoważy energię w organizmie;
    * przynosi ulgę obolałym, opuchniętym stopom;
    * relaksuje i odpręża;
To tylko niektóre z dolegliwości, z którymi skutecznie radzi sobie refleksologia stóp!

 

MASAZERY DO LYDEK

 Masaż stóp - prastara terapia

      Refleksologia stóp znana była i praktykowana na świecie od tysiącleci. Istnieją dowody na to, że w Chinach masaże stóp wykonywane były nawet pięć tysięcy lat temu. Również w Indiach i Egipcie wiedziano, że uciskanie pewnych miejsc na stopie wywołuje efekt uzdrawiający. Fryz z grobowca Ankhmahora - najwyższego dostojnika królewskiego na Saharze, przedstawia ludzi poddawanych zabiegom na stopach, a fryz ten powstał ponad dwa tysiące lat temu.


 Na czym polega zabieg refleksologii stóp?

      Stopa ludzka to zakończenie około 7200 nerwów, które mają bezpośrednie połączenie ze wszystkimi gruczołami, narządami i częściami ludzkiego ciała. Zabieg refleksologii polega na profesjonalnym stymulowaniu obszarów refleksyjnych na stopie, co uzdrawiająco wpływa na narządy wewnętrzne znajdujące się w obrębie danej strefy. 
 

 Jakie są pozytywne efekty zabiegu refleksologicznego?

      Stopa dla refleksologa to miniatura ciała ludzkiego. Praca na stopach to doskonały wewnętrzny prysznic dla całego ciała. Refleksy przepony ułatwią głębokie oddychanie, które zwiększy ilość tlenu w płucach i zrelaksuje układ nerwowy. Praca na refleksach mięśnia sercowego poprawi wydolność serca, usprawni krążenie krwi. Refleksy tarczycy i pochodne do tarczycy zbalansują pracę metabolizmu. Refleksy mózgu wyregulują wszystkie procesy fizyczne, a przysadka mózgowa - pracę gruczołów wydzielania wewnętrznego. Refleksy kręgosłupa uwolnią napięte mięśnie i wyregulują pracę impulsów nerwowych. Refleksy trzustki podniosą energię balansując poziomem cukru we krwi, śledziona i układ limfatyczny ułatwią właściwe dostarczenie minerałów oraz szybko odprowadzą zbędne produkty z tkanek. Refleksy wątroby uformują prawidłową konsystencję krwi, a refleksy nadnercza uwolnią energię pokrewnych gruczołów. Refleksy na stopach wyregulują i pobudzą do życia całe ciało.


 Jakie mogą być odczucia podczas zabiegu?

      Ilu ludzi - tyle różnych odczuć. Zdrowe ciało nie ma bolących miejsc w stopie. Sam zabieg jest ogromną przyjemnością i błogim odprężeniem. W przypadku problemów zdrowotnych, zablokowane refleksy mogą być bolesne, jednak nie jest to stresujące, gdyż refleksolog w swojej pracy nie przekracza granicy bólu klienta. Masaż powoduje, iż nogi stają się lekkie i ta ich lekkość z zabiegu na zabieg dodaje człowiekowi energii do życia.

 

MASAZERY DO LYDEK


 Jak często stosować refleksologię stóp?

      Częstość stosowania zabiegów na stopach jest uzależnione od indywidualnych potrzeb organizmu. Zazwyczaj na początku terapii wskazany jest jeden lub dwa zabiegi tygodniowo, a w miarę poprawy samopoczucia i zmniejszenia dolegliwości wydłuża się czas między masażami.
 
 Czy refleksologię stóp można stosować u dzieci?
       Refleksologia jest terapią bardzo lubianą przez dzieci i cenioną przez rodziców. Może towarzyszyć dziecku już od pierwszych tygodni życia. Masaż stóp u dzieci wzmacnia ich odporność, wspomaga rozwój umysłowy, usuwa zaburzenia snu, drażliwość, napady złości i inne problemy emocjonalne.

 

 Czy masaż stóp może być stosowany w czasie ciąży?

      Tak, jeśli jest to ciąża niezagrożona. Systematyczna terapia refleksologiczna usuwa mniejsze dolegliwości bólowe spowodowane zmianami zachodzącymi w tym czasie w organizmie. Pomaga zwalczyć poranne nudności, zaparcia, bóle pleców i zaburzenia emocjonalne, mogące wywoływać bóle głowy i niepokój. Często dodaje energii i oddala ryzyko nadmiernego wzrostu ciśnienia krwi.

 

Kto może korzystać z zabiegów refleksologii stóp?

      Praca na refleksach stóp jest pełna uzdrawiającej siły, dlatego też jest potrzebna osobie zdrowej, aby jak najdłużej utrzymać ten drogocenny skarb jakim jest zdrowie, jest potrzebna w początkach problemów zdrowotnych, w chronicznych schorzeniach, w stresie, w okresie wzrostu i w okresie starzenia się. Refleksologia stóp to terapia dla każdego, w każdym wieku.


 Refleksologia stóp jako profilaktyka zdrowotna

      Refleksologia jest doskonałą formą profilaktyki, gdyż stopa ludzka potrafi sygnalizować o zaburzeniach w pracy organizmu na dwa, trzy lata wcześniej zanim będzie ono odczuwalne w ciele fizycznym. Profesjonalne zabiegi zlikwidują przyczyny zaburzenia, zanim stworzy ono poważniejsze problemy zdrowotne. Stosowanie zabiegów jakie oferuje refleksologia, w naturalny sposób pomaga zapobiegać chorobom, zapewniając lepszą jakość życia i dobre samopoczucie.

 

 

 

 

1. Foot Pad 2. Lampa Podczerwieni
3. Wybór Programu 4. Intensywność Podczerwieni
5. Zwiększenie Prędkości Wibracji 6. Zmniejszenie Prędkości Wibracji
7. Timer 8. Włącznik

 

Zalety urządzenia :

Dzięki systematycznym masażom tym masażerem możesz:

 

-poprawić krążenie krwi,
-wzmocnić układ odpornościowy swojego organizmu,
-poprawić metabolizm,
-poprawić i wzmocnić funkcje organów i procesów zachodzących w organizmie,
-zlikwidować napięcie i ból mięśni,
-odprężyć się i zrelaksować,
-usunąć z organizmu szkodliwe substancje.

 

 

Korzystając z tego aparatu masz możliwość przeprowadzenia masażu nie tylko stóp, ale również:

 

-dłoni w celu zlikwidowania sztywności i bólu wokół ramion, szyi i barków,
-pleców i talii, przyczyniając się do zmniejszenia napięcia w kręgosłupie oraz by zapobiegać bólom kręgosłupa, 
-brzucha w celu wzmocnienia jego mięśni,
-ud przyczyniając się do zwiększenia elastyczności mięśni, zmniejszenia cellulitis,
-łydek, dzięki czemu możesz poprawić ukrwienie nóg, zmniejszyć ich ból oraz pomóc w ich zrelaksowaniu po ciężkim dniu pracy.

 

 

Masowanie dłoni rąk:
Aby złagodzić sztywność wokół ramienia, szyi lub barku, dłonie miejsce na klawiaturze ciśnienia dla dokładnego masażu na relaks i złagodzić ból.
Speed: 1-3, Timer: 10 ~ 15, Infrared Level: 1-3

Masaż pleców i talii:
masaż Talia skupi się bardziej na obszarze poniżej połowy pleców do pasa. Połóż masażer na krześle lub na sofie, a następnie oprzeć się plecami lub talię przed nim. Upewnij się, że pad ciśnienie jest w bezpośrednim kontakcie z gabinetem masażu na organizm. Zapewnia odprężające dla kręgosłupa i bóle pleców ułatwia. Speed: 3-8, Timer: 15-30, Infrared Level: 3-5

 

Masowanie brzucha:
Usiądź lub połóż się w wygodnej pozycji, a następnie umieścić opaskę uciskową na brzuchu z poduszką między nimi do zmiękczenia wibracje. Pomaga to w programie tonację i ujędrnianie mięśni brzucha.
Speed: 1-2, Timer: 10, Poziom 1-2 w podczerwieni

Masowanie ud:
masażu ud mogą korzystać mięśni nóg, zwłaszcza dla rozgrzewki ćwiczenia lub relaks po wszelkich ćwiczeń Noszenie albo długie skarpety i spodnie, usiąść wygodnie i umieścić uda w środku poduszki ciśnieniowej..
Speed: 3 - 5, Timer: 15-30, Infrared 2-5 Level

Masaż stóp:
Center stopy na czujniki nacisku. Dla tych, refleksologii prowadzący, masaż wpływa na dużą liczbę świateł punktów na podeszwach stóp. . Relaks i kojące dla wszystkich
Speed: 2-5, Timer: 10-30, Infrared Level 4-5 

Zestaw zawiera:

-Masażer
-Pilot
-Zasilacz sieciowy
-Karta gwarancyjna - 24 miesięcy.
-Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
-Instrukcja obsługi w j.polskim.

 

 

 

 

DANE TECHNICZNE

Prędkość wibracji:12 poziomów, 1800-3500 obr./min.

Podczerwień: 5 poziomów

Ilość magnesów: 8

Timer: 10/15/30 minut

Zasilanie: a.c. 220V/d.c 12v 
Pobór mocy: 50W 
Wymiary: 38 x 45 x 18 cm
Waga: 5 kg

http://conscioushealth.net/wp-content/uploads/2013/09/footmassage1.jpg 

 


 

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU TOWARU DO 14 DNI ! NAJLEPSZA JAKOŚĆ ! 100% SATYSFAKCJI !

 

Cena: 890.00 zł
Strona główna | O nas | Regulamin | Polityka prywatnosci | Jak kupować | Płatności | Koszty wysyłki | Kontakt
Copyright © Medicovers
Projekt i wykonanie: www.control.net.pl