OK
Biżuteria Naszyjniki Maseczki Maty Turmalinowe Pasy Turmalinowe Kamizelki Turmalinowe Wałki Turmalinowe - poduszki Maty Nefrytowe Pasy Nefrytowe Wałki Nefrytowe - poduszki Kamizelki Nefrytowe ************************************* Maty 2 Kamieni - DO DOMU Maty 3 Kamieni - DO DOMU Maty 4 Kamieni - DO DOMU Maty 7 Kamieni - DO DOMU Maty 8 Kamieni - DO DOMU ************************************* Łóżka Masujące Masażery Stóp Głowy Oczu Karku Materace Masujące Maty Masujące Fotele Masujące OFERTA dla Firm ceny HURT*************************************Koc AlpakaKoc CamelKoc KaszmirKoc MerynosKołdra wełna Camel/KaszmirKołdra wełna Camel/MerynosKołdra z Satyną z BawełnąKołdra z wełny AlpakiKołdra z wełny CamelKołdra z wełny KaszmirKołdra z wełny MerynosMaterac z wełny AlpakiMaterac z wełny CamelMaterac z wełny KaszmirMaterac z wełny MerynosPodkład z wełny AlpakiPodkład z wełny CamelPodkład z wełny KaszmirPodkład z wełny MerynosPoduszki wełniane Pościel wełna Camel/KaszmirPościel wełna Camel/MerynosPościel z Satyną z BawełnąPościel z wełny AlpakiPościel z wełny CamelPościel z wełny KaszmirPościel z wełny MerynosPROMOCJE 10% RABATUPROMOCJE 15% RABATUPROMOCJE 8% RABATU
Opinie
Wspaniała mata turmalinowa 120x55cm bardzo duża lepsza niż w niejednej placówce jestem bardzo zadowolony z zakupu pomaga na stawy i kręgosłup polecam wszystkim
tydzień temu Roman
Najlepsze łóżko masujące na jakimkolwiek leżałem a odwiedziłem już wiele placówek i sklepów 218 cm duże rolki jedno korytko duża powierzchnia masowania znakomite rozciąganie pośladków i kręgosłupa polecam każdemu
tydzień temu Józek
Kupiłem łóżko Hybryda ze względu na moja wagę 130 kg i wzrost polecam każdemu masujemy się cala rodzina są efekty pracuje cicho ze można usnąć.polecam
tydzień temu Andrze
Kupiłem Mate Kompaktową 4D pomaga mi w schorzeniach kręgosłupa jestem bardzo zadowolona na pokazie ponad 8500 w sklepie 1950 polecam
tydzień temu Agnieszka
Kamizelka turmalinowa wspaniała terapia kupiłam gdyż miałam problem z barkiem i odcinkiem szyjnym kręgosłupa odczułam ulgę naprawdę działa przeciwbólowo dodatkowo można się na niej układać zastępuje również mała matę polecam każdemu
2 tyg temu Dorota
Kupiłam pas turmalinowy za jedyne 590 zł czemu pisze jedyne gdyż taki pas w innych placówkach wykonujących zabiegi to cena około 2600 zł dodatkowo posiada funkcje akupunktury niespotykaną w tych pasach gdyż tamte tylko grzały polecam
2 tyg temu Stefan

Masażer shiatsu JADE (szyja,kark,plecy,brzuch,uda,łydki)

KOŁNIERZ MASUJĄCY NEFRYTOWY NEFRYTAMI KOŁNIERZ MASUJĄCY NEFRYTOWY NEFRYTAMI
KOŁNIERZ MASUJĄCY NEFRYTOWY NEFRYTAMI KOŁNIERZ MASUJĄCY NEFRYTOWY NEFRYTAMI
KOŁNIERZ MASUJĄCY NEFRYTOWY NEFRYTAMI KOŁNIERZ MASUJĄCY NEFRYTOWY NEFRYTAMI

MASAŻER SHIATSU JADE nefrytowy (Najlepszy)

Cena 490 złotych

 

 

Dodatkowo umieściliśmy znaczki które informują o dostępnych funkcjach produktu rodzajach masaży elementów z czego się składają jak i czy oprócz warunków domowych nadają się do gabinetów SPA odnowy biologicznych bądź innych placówek

 

 

Produkt ten posiada głowice 

 

 

Kołnierz masujący Shiatsu z naturalnymi kamieniami Nefrytu. Jedyny produkt na polskim rynku odznaczający się precyzją wykonania, łatwością obsługi oraz elegancką formą.

 

HarmonyHealth specjalizuje się w produktach do masażu najwyższej jakości, produkowanych na niemieckiej licencji. Połączenie tych składników sprawia, że już po pierwszym użyciu nie będziesz mógł wyobrazić sobie dnia bez porcji odprężającego masażu.

 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:

Kołnierz masujący shiatsu. Produkt odznaczający się precyzją wykonania, łatwością obsługi oraz elegancką formą. Połączenie tych składników sprawia, że już po pierwszym użyciu, nie będzie mógł wyobrazić sobie dnia bez porcji odprężającego masażu.

 

NASZ MASAŻER POSIADA AUTENTYCZNE GŁOWICE WYKONANE Z KAMIENI NEFRYTOWYCH ( JADE STONE )

 

I DODATKOWĄ FUNKCJĘ WIBRACJI !!!

 

 

Mięśnie:
Przetrenowałeś się i bolą Cię ramiona lub łydki? Z naszym kołnierzem masującym z łatwością rozmasujesz obolałe mięśnie i zapewnisz sobie natychmiastową ulgę!. Stosując kołnierz masujący  poczujesz się zrelaksowany i odprężony

 

Uniwersalny:
Kołnierz Shiatsu można wykorzystywać do masowania różnych części ciała. takich jak: kark, plecy, brzuch, nogi lub stopy. 

 

Oryginalne SYSTEM ROLLINGU SHIATSU:

Masażer ma osiem  głowic masujących ( dwie duże głowice wykonane z autentycznego kamienia NEFRYTU o barwie zielonkawej )  które stymulują ruchy masażu Shiatsu. Głowice masujące poruszają się w prawo i w lewo oferując mocny i intensywny relaksujący masaż . Posiada funkcję podgrzewania ,oraz dodatkowo posiada funkcję wibracji .

Łatwy w obsłudze i intuicyjny panel sterowania sprawi, że już przy pierwszym użyciu zafundujesz sobie masaż, po którym poczujesz się znakomicie.

 

Zagrożenia dla Twojego Zdrowia

Ból pleców

Ból pleców jest jedną z najpowszechniej występujących przypadłości. W ciągu swojego życia doświadcza go 50-80% ludzi, a w społeczeństwie jednocześnie występuje u 15-30%. U co drugiego chorego ataki każdego roku mają momenty nasilenia.

Przewlekłe napięcie mięśni

Napięcie mięśniowe w dużej mierze warunkuje postawę ciała i rysy twarzy. Charakteryzuje się przejściem od stanu spoczynkowego do skurczu mięśnia i wywołane jest na drodze odruchowej, kontrolowanej przez ośrodkowy układ nerwowy. Ważne jest, aby napięcie mięśniowe nie przerodziło się w przewlekłe napięcie mięśni, co bardzo ogranicza normalne funkcjonowanie i przysparza wiele problemów zdrowotnych.

 Bolesne skurcze mięśni

Skurcze mięśni występują niemal u każdego i w każdej chwili. Ból jaki im towarzyszy jest silny, co jest związane z faktem, że mięsień kurczy się z dużą siłą.

Cellulit

Masowanie części ciała, które dotknął cellulit może pomóc w zmniejszeniu jego widoczności. Ugniatanie, delikatne szczypanie skóry za pomocą specjalnych urządzeń poprawia przepływ krwi i chłonki w tkance tłuszczowej.

Żylaki

Najbezpieczniejszą i najbardziej naturalną terapią przeciw żylakom jest masaż. Żylaki są powodem dokuczliwych dolegliwości powodujących dyskomfort. Dolegliwości nasilają się w trakcie dnia i ustępują częściowo w trakcie chodzenia lub po położeniu się.

Objawy, które powinny skłonić nas do wizyty u lekarza, to: bolesne skurcze mięśni, ból stóp i podudzi, tzw. uczucie ciężkich nóg, obrzęki pojawiające się najczęściej wieczorem, pajączki naczyniowe.

 

Kołnierz masujący to doskonałe rozwiązanie dla osób żyjących w ciągłym stresie.

 

Gdy odczuwasz bóle pleców i kręgosłupa, górnych partii nóg, gdy masz problem z właściwym krążeniem krwi lub z zasypianiem.

 

Troska o zdrowie powinna więc być dla Ciebie priorytetem!
Pamiętaj: Lepiej zapobiegać niż leczyć! 

 

Łatwy w obsłudze

 

Naszego masażera możesz używać wszędzie, gdzie chcesz: w domu, w biurze, a nawet w samochodzie. Dzięki temu zapewnisz sobie dawkę uzdrawiającego masażu zawsze, gdy tego potrzebujesz lub masz na to ochotę.


Oryginalne silniki Shiatsu

Masażer ma dwie pary głowic masujących, które symulują ruch masażu Shiatsu. Głowice te poruszają się wzdłuż całego grzbietu oferując mocny i intensywny masaż pleców. Dodatkowo mata posiada funkcję podgrzewania. Łatwy w obsłudze i intuicyjny panel sterowania sprawi, że już przy pierwszym użyciu zafundujesz sobie masaż, po którym poczujesz się znakomicie.


Pomoc w przetrenowaniu

Przetrenowałeś się i bolą Cię ramiona lub łydki? Z kołnierzem z łatwością rozmasujesz obolałe mięśnie i zapewnisz sobie natychmiastową ulgę! Stosując kołnierz nie tylko poczujesz się zrelaksowany i odprężony, ale również odczujesz znaczną redukcję bólu większości problematycznych części ciała.

 

Uniwersalny i łatwy do utrzymania

Kołnierz można wykorzystywać do masowania różnych części ciała takich jak: kark, plecy, brzuch, nogi lub stopy. Do urządzenia dodany jest specjalny futerał do delikatnego przesuwania się głowic po ciele, który z łatwością można zdjąć i wyczyścić.

Tkanina dystansowa

Kołnierz wykonany jest z eko-skóry i tkaniny dystansowej. Tkanina dystansowa służy odseparowaniu materiału od ciała umożliwiając swobodny przepływ powietrza i wilgoci między nimi przez co zapobiega poceniu się. Wykorzystywana w specjalistycznej odzieży ochronnej!

 

Cechy Jadeitu:
Kamienie nefrytowe naturalnie wytwarzają jony ujemne podczas ogrzewania. Jony ujemne są jak antyutleniacze powietrza. Jony ujemne może neutralizować wolne rodniki (jony dodatnie) i wokół nas. Jony ujemne mogą poprawić  nastrój, zmniejszają stres, zwiększają energię, poprawiają układ odpornościowy i sprawić iż poczujesz się odmłodzony.  Podczerwień znakomicie wspomaga krążenie i dostarcza tlenu do krwi, zmniejsza okres rekonwalescencji po urazach i przyczynia się do lepszego samopoczucia .

Cechy Jade

  • Jade jest kamieniem składającym się z dwóch komponentów: Jadeitu i nefrytu. Ten często zielonkawy kamień był używany od czasów
    prehistorycznych. Został po raz pierwszy użyty w celach leczniczych na kontynencie azjatyckim już 3000 lat temu. Jest często stosowany
    w leczeniu chorób nerek. 
  • Znany jest jako jeden z najlepszych naturalnych pochłaniaczy ciepła.

  • Poprzez dodanie kamieni Jade zwiększają się
    ich naturalne cechy, takie jak zwiększenie produkcji jonów ujemnych i produkcji promieni dalekiej podczerwieni.

Zastosowanie masażu gorącymi kamieniami nie jest nową koncepcją. Gorące kamienie zostały wykorzystane przez wieki, aby pomóc zrelaksować napięte mięśnie, zmniejszyć stres i zwiększyć krążenie. W większości przypadków te kamienie są stosowane indywidualnie przez masażystów  niejednokrotnie oferowane w pakietach zabiegów spa natomiast sesje te kosztują zwłaszcza iż takich zabiegów trzeba przyjąć kilkadziesiąt. Kołnierz nefrytowy stanowi znakomite połaczenie masażu gorącymi kamieniami z kilkoma innymi terapiami w jednym urządzeniu, dzięki czemu uzyskamy mnóstwo korzyści dla zdrowia jak i poprawimy sobie  ogólnie dobre samopoczucie.

 

W zestawie

Nowiutki masażer
Zasilacz sieciowy
Zasilacz samochodowy
Instrukcja obsługi w j.polskim
Oryginalne opakowanie

Dane techniczne

Waga Netto/Brutto: 1,8/2,1kg
Napięcie: Ac 100-240V 50/60HZ DC 12V/2,5A
Moc: 30Wat
Wymiary: 40 x 24,5 x 16 cm

Cena: 490.00 zł
Strona główna | O nas | Regulamin | Polityka prywatnosci | Jak kupować | Płatności | Koszty wysyłki | Kontakt
Copyright © Medicovers
Projekt i wykonanie: www.control.net.pl