OK
Opinie
Kupiłem Mate Ametystowo-Nefrytową z kolekcji White 80x180cm w promocji za 2090 złotych jestem bardzo zadowolony z zakupu pomaga na stawy i kręgosłup polecam wszystkim
16.07.2019 Roman
Najlepsze lozko masujace na jakimkolwiek lezalem a odwiedzilem juz wiele placowek i sklepow 218 cm duze rolki jedno korytko duza powierzchnia masowania znakomite rozciaganie poscadkow i kregosłupa polecam kazdemu
15.07.2019 Józek
Kupilem lozko hybryda ze wzgledu na moja wage 130 kg i wzrost polecam kazdemu masujemy sie cala rodzina sa efekty pracuje cicho ze mozna usnac.polecam
15.07.2019 Andrzej
Kupiłem Mate Kompkatową 4D pomaga mi w schorzeniach kręgosłupa jestem bardzo zadowolona na pokazie ponad 8500 w sklepie 2240 polecam
13.07.2019 Agnieszka

Promocja 2000 zł zniżki od ceny stałej 7900 złotych na cene 5900 złotych ŁÓŻKO MASUJĄCE NEFRYTOWO-TURMALINOWE SUPER JAKOŚĆ WYKONANIA

Profesjonalne łóżko do masażu nafrytowo-turmalinowe NAJLEPSZE z 2 częściowych 
cena stała 7900 złotych - 2000 zł 5900 złotych  9 rolek nefrytowych  (Masuja Całe Plecy Uda ,Pośladki ,Barki ,Kark ,Szyja)

W trosce o zadowolenie naszych klientów wprowadziliśmy oceny produktów

w trzech kategoriach w skali od 1 do 10

 

             JAKOŚĆ MASAŻU                           JAKOŚĆ PRODUKTU                     AWARYJNOŚĆ PRODUKTU

 

  

 

 

 

 

 

 

Dodatkowo umieściliśmy znaczki które informują o dostępnych funkcjach produktu rodzajach masaży elementów z czego się składają jak i czy oprócz warunków domowych nadają się do gabinetów SPA odnowy biologicznych bądź innych placówek

 

 

Produkt ten posiada ceramikę turmalinową

 

 

 

 

Idealne do Gabinetów

LOZKO MASUJACE DO MASAZU JADE

NEFRYT jest kamieniem półszlachetnym będącym naturalnym przewodnikiem promieni podczerwonych o tej samej fali co ludzkie ciało, od 7 do 14 mikronów. Ma wysoką wytrzymałość. Jest odporny na ścieranie i dłużej od innych kamieni utrzymuje ciepło. W skład nefrytu wchodzą krzemiany wapnia, magnezu i żelaza. W wielu wydaniach medycyny wschodniej nefryt opisany jest jako kamień leczniczy, sprzyjający wydalaniu złogów z organizmu oraz mający pozytywny wpływ na tkanki. Kamień ten może także z powodzeniem zastępować cieplne i rozgrzewające kompresy. Nefryt sprzyja również wzmocnieniu i regeneracji - odmładza organizm, przez co wydłuża życie. Średniowieczni lekarze twierdzili, ze cierpiący na schorzenia nerek, migreny i zaburzenia wzroku powinni nosić paciorki z nefrytu. Łóżko, które oferujemy Państwu jest skonstruowane w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologiczne w polaczeniu z tradycyjna medycyna chińska. Podstawowa zaleta wykonywania zabiegów na tym aparacie jest zastosowanie wałków wykonanych z nefrytu najwyższej jakości (kamienia półszlachetnego) . Dzięki podgrzaniu rolek do temperatury 40-70'C udało sie znaczne zwiększyć efektywność emitowanych przez nefryt naturalnych promieni podczerwonych jonów ujemnych oraz minerałów i mikroelementów .

 

Zdjęcie: 1304769697.png

MASAŻ

Redukuje napięcie, rozluźnia stawy i mięsnie, poprawia ukrwienie, relaksuje. Gorące kamienie masują kręgosłup od podstawy czaszki, az do kości ogonowej.Ciało użytkownika poddane jest masażowi poprzez ugniatanie, uciskanie i wałkowanie.

Zdjęcie: 1304769926.png

AKUPRESURA

Metoda polegająca na masażu uciskowym poszczególnych punktów ciała. Punkty te zwane są receptorami. Są to unerwione miejsca, które odpowiadają określonym organom. Wykonując masaż receptorów osiąga sie lepsze ich ukrwienie, a co za tym idzie również określonego narządu. Naciski wpływają na obwodowy i ośrodkowy układ nerwowy pobudzając zakończenia nerwowe znajdujące sie w tych miejscach. Powstałe w ten sposób impulsy biegną drogami nerwowymi do ośrodkowego układu nerwowego dochodząc do kory mózgowej i stamtąd dalej drogami nerwowymi do chorego narządu. Powoduje to zmniejszenie bólu i poprawienie czynności danego narządu.

Zdjęcie: 1304769982.png

TERMOTERAPIA

Działanie ciepłymi nefrytami na wybrane części ciała. Poprawia krążenie, relaksuje przywraca siły witalne. ciepło działa jako naturalny środek przeciwbólowy. Użytkownik ma możliwość ustawienia temperatury masażu za pomocą pilota: na plecach z zakresie od 30-70'C. Głowice masujące kark i szyje również maja funkcje nagrzewania.

Zdjęcie: 1304770024.png

CHIROPRAKTYKA

Wewnętrzny projektor przesuwając sie wzdłuż kręgosłupa powoduje rozluźnienie nerwów kręgosłupa oraz eliminuje bóle pleców związane z brakiem ćwiczeń fizycznych, nieprawidłową postawa czy tez złymi nawykami. Rolki nefrytowej maty przesuwają sie wzdłuż kręgosłupa liniowo powodując równomierne rozłożenie nacisku. Ta unikalna technika potrafi zrównoważyć układ ruchu i zniwelować takie objawy jak bóle głowy i stawów obwodowych, bóle kręgosłupa, nerwobóle oraz wiele innych schorzeń.

Zdjęcie: 1304770063.png

PROMIENIOWANIE PODCZERWONE

Stanowią one główny procent promieniowania słonecznego. Uzupełniają braki ciepła słonecznego w zimowe dni. Stosowane w większości urządzeń do Masażu, przenikają w głąb ludzkiego ciała powodując regeneracje organizmu oraz uruchamiając w nim naturalne mechanizmy obronne. Podczerwień korzystnie działa tez na układ oddechowy, sercowo-naczyniowy, na gospodarkę wodno-elektrolitowa, prace nerek i wielu innych gruczołów, obniża napięcie mięsni. Zmniejsza także pobudliwość nerwowa, działa uspokajająco. Ponadto promieniowanie podczerwone oczyszcza skore i tkanki podskórne z toksyn, likwiduje cellulit i wspomaga odchudzanie.

Zdjęcie: 1304770104.png

JONIZACJA

Od ujemnych jonów może zależeć nasza sprawność psychofizyczna oraz samopoczucie . W miastach, gdzie dominują bloki z wielkiej płyty i ceglaste kamienice mamy przewagę jonów dodatnich. Generują je spaliny, asfalt, beton oraz zanieczyszczenia z fabryk. Bliskość jonów dodatnich powoduje pogorszenie sie nastroju, bóle głowy, zatrucie organizmu toksynami. Jonizacja polega na naturalnym wytwarzaniu jonów ujemnych korzystnie wpływających na organizm człowieka. Promienie IR powodują rezonans z cząsteczkami wody. To jonizuje i aktywuje cząsteczki wody w komórkach krwi , zwiększając tym samym nasze krążenie krwi oraz stan zdrowia i poprawia poziom tlenu w naszym organizmie.

Zdjęcie: 1304770156.png

MINERALIZACJA

polega na uzupełnianiu niedoboru minerałów i mikroelementów w organizmie człowieka.

Zdjęcie: 1304776565.png

MUZYKOTERAPIA

Słuchanie muzyki podczas masażu odpręża psychicznie. Opcja ta zapewnia doskonałe samopoczucie, co również pozwala na uzyskanie 100% relaksu. Sposób ten korzystne wzmacnia działanie masażu.

ZABIEGI NA ŁÓŻKU NEFRYTOWYM KORZYSTNIE WPŁYWAJĄ NA

1. Układ kostno-mięśniowy oraz stawy.

5. Przyśpieszanie procesów gojenia, zmniejszanie zakwasów, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu.

2. Alergie, migreny oraz wszelkiego rodzaju bóle, infekcje, stany zapalne i nerwice.

6. Zabiegi mogą byc stosowane również w terapiach chorób uszu, nosa gardła i wielu innych schorzeniach.

3. Biegunki, bóle żołądka, w gośćcu stawowym, bezsenność.

7. Choroby układu moczowego.

4. Poprawienie krążenia, znosi uczucie chłodu, zwiększenie siły obronnej organizmu. Ma szczególnie korzystny wpływ w leczeniu chorób skóry, egzemy, łuszczycy i bielactwa.

8. Działanie antybakteryjne.

FUNKCJE ŁÓŻKA

LOZKO MASUJACE DO MASAZU PRESIDENT

1. Masaż pleców:Górna częśc łożka posiada 5 rolek nefrytowych masujacych wzdluż kręgosłupa od odcinka szyjnego po kość ogonową.Rolki są tak ustyułowane, aby masowały zarówno plecy jak i okolice barków i szyi. Rolki nefrytowe podgrzewane są za pomoca płyty epoksydowo-weglowej i żarówek grzewczych umieszczonych wewnątrz rolek nefrytowych. Jedna z rolek nefrytowych uaktywnia sie w odcinku kregosłupa szyjnego, dzięki czemu odcinek szyjny jest dodatkowo nagrzewany i masowany. Projektor posiada również dwie rolki nefrytowe do masażu barków. Wymiary rolek: - średnica 50mm. - długość 85 mm

lozko do masazu

2.Dolna część łóżka posiada 4 rolki nefrytowe masujące pośladki łydki stopy

dzięki czemu otrzymujemy kompleksowy masaż całego ciała w przeciwieństwie do wielu innych łóżek masujących tylko okolice pleców gdyż nie posiadają częśto rolek masujących drugą część ciała.

 

3.Regulacja temperatury Płynna regulacja temperatury wszystkich nefrytowych projektorów 40-70'C.

 

4. Wspomaganie podgrzewania. Dodatkowe podgrzewanie dwoma matami epoksydowo-węglowymi umieszczonymi wzdłuż całego kręgosłupa.

Zdjęcie: 1304771609.jpg

5. Automatyczne programy. Sześć programów masażu automatycznego + jeden manualny.

 

6. Regulacja wysokości. Automatyczne podnoszenie oparcia za pomocą siłownika sterowane z pilota.

 

7. Akupresura kręgosłupa

 

8. Ręczne masażery. Rozgrzewajace reczne masażery nefrytowe: 11 kulowy i 5 kulowy- zakres temperatury 40-70 oC. Masażerami tymi mozna rozgrzac dowolny obszar naszego ciała.

 

9. Płynna regulacja czasu pracy do 99 minut.

 

10. Dźwiękowa informacja o zakończonym zabiegu.

 

11. Muzykoterapia.

 

Powyżej zilustrowany jest główny projektor, co ważne napędzany paskiem zębatym, który nie uślizguje się. Ma to duży wpływ na płynność i dokładność poruszania się projektora. Przy zakupie łóżka do masażu nefrytowego ważny jest nie tylko estetyczny wygląd ale także projektor z mechanizmem napędowym, który znajduje się wewnątrz materaca i to od tego zależy jakość wykonywanego masażu.

 

Przy zakupie łóżka nefrytowego należy zwróć uwagę na pobór mocy jaką pobiera urządzenie. Zbyt mała moc pobierana może świadczyć o braku dodatkowych mat grzewczych (epoksydowo-węglowych) umieszczonych wzdłuż kręgosłupa. Bez takiej maty łóżka nefrytowe na ogół długo się nagrzewają i nie osiągają odpowiedniej temperatury.

 

UWAGA

Z urzadzenia tego nie moga korzystać osoby:

 

- z wszczepionym rozrusznikiem serca i innymi urzadzeniami.
- kobiety w ciąży
- osoby z osteoporoza.

 

Terapeutyczne łóżko do nefrytowego masażu polecamy zarówno do gabinetów terapeutycznych, salonów odnowy, gabinetów rehabilitacyjnych, jak i dla osób prywatnych.

 

KOMPLET ZAWIERA

- Kompletne Terapeutyczne lóżko Do Nefrytowego Masażu Leczniczego.
- Dodatkowy termiczny ogrzewacz z 11 kulami nefrytowymi.
- Dodatkowy termiczny ogrzewacz z 5 kulami nefrytowymi.
- Pilot LCD Instrukcje w jezyku polskim.

- Pisemną gwarancję 24 m-cy

 

DANE TECHNICZNE

- Zasilanie 220 - 230V
- Pobór mocy 300W

 

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU TOWARU DO 14 DNI ! NAJLEPSZA JAKOŚĆ ! 100% SATYSFAKCJI !

 

 

Cena: 5900.00 zł
Strona główna | O nas | Regulamin | Polityka prywatnosci | Jak kupować | Płatności | Koszty wysyłki | Kontakt
Copyright © Medicovers
Projekt i wykonanie: www.control.net.pl